Poslední informace ke svatbě

Uteklo to jako voda a máme před sebou poslední týden před svatbou. Dneska se Vám pokusíme sesumarizovat vše, co potřebujete vědět, abyste se na svatbě cítili příjemně! Touto formou bychom Vám rádi poděkovali, že se k nám chystáte a pevně věříme, že si to s námi řádně užijete.

Kdy se dostavit?

Jak jistě víte, obřad i svatební párty se konají na jednom místě, a to v resturaci Na Hamráčku. Obřad začíná ve 14:00 přesně. Ideální čas, kdy dorazit je tedy 11. srpna 2018 kolem 13:00. Zatím si dáte drink, usadíte se na místo a ono to rychle uteče, to nám věřte.
Berte prosím v potaz, že mezi 13:00 a 14:00 hodinou Vás možná budeme trochu řídit a usměrňovat, nicméně hned po obřadu se můžete spolehnout, že si můžete dělat co chcete 🙂

Co na sebe / dresscode?

Je to zahradní svatba, mezi rajčaty a kedlubny. Naškrobenost rádi nemáme ani my, a snad ani vy :). Přijďte prostě v tom, v čem se cítíte dobře.

Podmínky, které bychom rádi, abyste dodržovali

Nechceme Vám diktovat podmínky co dělat a co nedělat – máme tedy jedinou. Pokud někdo přemýšlíte o tom, že unesete nevěstu, raději na to zapomeňte. Nechceme se tímto v žádném případě okrádat o čas s Vámi.

Odvoz ze svatby

Rádi bychom Vám udělali svatbu co nejpříjemnější, a tak jsme se rozhodli zajistit rozvozy ze svatby. Je velmi složité zajistit logisticky příjezd v jeden čas pro tolik lidí. Proto prosím cestu tam si naplánujte, a to ideálně následujícím způsobem:

  • Pokud znáte někoho, kdo má auto, poproste ho, ať Vás tam odveze
  • Zavolejte si taxi (Mareš: 606 420 002, Polanecký: 777 803 941)
  • Nebo můžete přijít pěšky

Odvoz zpátky domů pro vás máme. Po celou dobu svatby bude k dispozici auto s řidičem, které vás kdykoli domu odveze. Budeme tedy rádi, pokud autem nedorazíte.
Pro ty, kteří i přes to chtějí z nějakého důvodu dorazit svým vozem máme informaci, že přímo v areálu bude dostatek parkovacích míst.

Co na svatbě čekat a jak se orientovat?

Jedna mapka za tisíc slov. Podívejte se, co a kde najdete.

Program

Co a jak? Kdy a kde? Následuje program našeho svatebního dne.

13:00 – Vítání hostů, welcome drink
14:00 – Svatební obřad
14:15 – Přání novomanželům (pokud to tedy dopadne 🙂 )
14:30 – Focení novomanželů s přáteli
15:00 – Proslov a slavnostní přípitek, začátek kapely
17:00 – Krájení svatebního dortu
17:30 – Svatební tanec
20:00 – Házení květinou a podvazkem
20:00 – Začátek hraní DJ (Láďa Pokorný)
21:00 – Strašně přísně tajná hra
22:00 – Pálení prskavek
23:00 – Začátek hraní ostatní DJs
03:00 – Plánovaný konec

Z důvodu focení je možné, že nás mezi 18:30 a 19:30 neuvidíte, tak nás prosím nehledejte. Nikdo nás neunesl.

Co darem?

Nejcennější zážitek pro nás bude krásná svatební cesta. Proto prosím, nelamte si hlavu s darem, přijímáme i peníze, za které si do posledního haléře užijeme cestování. Děkujeme! 🙂

Jak se tam dostat?

Pokud je to vaše první cesta na Hamráček, oceníte jednoduchou mapku, jak se tam dostat. Pokud cestujete podle navigace, zadejte do ni adresu Kyškovice 41, Kyškovice. Pokud rádi jezdíte bez ní, tak směrem z Roudnice se vydejte přes most na Polepy, hned první odbočkou napravo na Kyškovice. Projeďte Kyškovice po hlavní silnici a cca 500m za cedulí konec Kyškovic po pravé straně jste v cíli.

Na koho se obrátit s případnými dotazy na místě?

Pokud budete cokoli potřebovat na místě, prosím obracejte se na naše svědky Martina Šedivého nebo Andreu Bendovou. Rádi Vám pomohou, za což jim velmi děkujeme!

Co když bude pršet?

V těchto vedrech si to možná i všichni trochu přejeme 🙂 Každopádně, pokud bude pršet, plány se budou muset trochu změnit (a ano bude to trochu „punk“), nicméně oženit/vdát se i přes to plánujeme! Společně s vámi to nějak zvládneme!


Tak jo, přidej komentář!

Tvůj komentář