Hlavní obřad

... je od 14:00. Prosím přijeďte trochu dříve :)

Pokud jste dostali pozvánku, jste vítání na našem svatebním obřadu. Nakonec jsme se rozhodli, že obřad „riskneme“ venku. Tak pokud by náhodou pršelo, foukal vítr, nebo bylo jinak nepříjemné počasí, čeká vás o to větší zábava!

Začátek samotného svatebního obřadu je naplánován na sobotu 11. srpna ve 14:00 (přesně). Kdo z vás se tedy zúčastní, prosíme, abyste na místo dorazili s předstihem. Kolem jedné hodiny je tak akorát. (a vy, kteří chodíte permanentně pozdě, nevadí nám to, máme vás rádi, ale dorazte už ve 12).

Obřad, a pak svatební párty, budou na stejném místě. Nehrozí, že byste se potom museli nějak složitě přesouvat. Čili pokud budete mít chuť na skleničku již při obřadu, dejte si ji. Nikam řídit nemusíte.

A nakonec si dovolíme ještě jednu velmi důležitou věc. Nemusíte si brát nic sebou krom jediného – dobré náladyBez ní vás tam nepustíme!

Chcete vědět co nám přinést?

Jestli si snad někdo se svatební darem hlavu láme, potom vězte, že my dva už v domácnosti všechno máme. Potěší nás ale příspěvek v jakékoli výši, který nám rozpočet na líbánky zvýší. Děkujeme!